Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (26/1/2020)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (26/1/2020) COSMOTE SPORT 5 SS15 Col de Turini 2 WRC 11:55 COSMOTE SPORT 5 SS16 La Cabanette WRC 13:00 ΕΡΤ SPORTS ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ. Χάντμπολ 13:00 COSMOTE SPORT 2 Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 2 Ίντερ – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 8 Νίζνι […]

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (26/1/2020)

COSMOTE SPORT 5
SS15 Col de Turini 2
WRC
11:55

COSMOTE SPORT 5
SS16 La Cabanette
WRC
13:00

ΕΡΤ SPORTS
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ.
Χάντμπολ
13:00

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

NOVASPORTS 2
Ίντερ – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

COSMOTE SPORT 8
Νίζνι Νόβγκοροντ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League
14:00

COSMOTE SPORT 6
Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
14:15

ONE CHANNEL
Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ
Κύπελλο Αγγλίας
15:00

ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη – ΟΦΗ
Super League
15:00

ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός
Football League
15:00

COSMOTE SPORT 7
Θέλτα – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

NOVASPORTS 1
Πανιώνιος – Ατρόμητος
Super League
15:00

NOVASPORTS 3
Χρόνιγκεν – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

NOVASPORTS 5
Ελλάς Βερόνα – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια – Σασσουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 2
Πάρμα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

ΕΡΤ3
Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λιγκ 2
17:00

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – Άρης
Super League
17:15

COSMOTE SPORT 7
Ζενίτ – Ούνικς Καζάν
VTB United League
17:30

NOVASPORTS 3
Αϊντχόφεν – Τβέντε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
17:45

NOVASPORTS 2
Ρόμα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

ONE CHANNEL
Σριούσμπερι – Λίβερπουλ
Κύπελλο Αγγλίας
19:00

ΕΡΤ3
Ιωνικός Νικαίας Affidea – Άρης
Α1 Μπάσκετ Ανδρών
19:00

COSMOTE SPORT 3
Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 2
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Super League
19:30

COSMOTE SPORT 6
Εστουντιάντες – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1
Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

ΕΡΤ SPORTS
Τελικός
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών
20:00

NOVASPORTS 2
Νάπολι – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 3
Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 4
Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς
NBA
22:30

photo:eurokinissi

ΠΟΛΙΤΙΚΟΛΟΓΙΕΣ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ

LATEST

Κύρια Θέματα

ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΓΟΡΩΝ

Κάθε μέρα μαζί