«Κλάμα»: Ο Αραούχο έστειλε την μπάλα σε… μπαλκόνι!

Η ΑΕΚ δεν κατάφερε να νικήσει τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, παραχωρώντας ισοπαλία με σκορ 1-1 στον πρώτο αγώνα μεταξύ των δύο ομάδων για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας. Εκτός από τα δύο γκολ της αναμέτρησης πάντως, αξίζει να αναφερθεί ένα… περίεργο και ασυνήθιστο γεγονός, στο 41ο λεπτό του παιχνιδιού. Ψάχνουν τρόπο να σώσουν ΠΑΟΚ και […]

Η ΑΕΚ δεν κατάφερε να νικήσει τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, παραχωρώντας ισοπαλία με σκορ 1-1 στον πρώτο αγώνα μεταξύ των δύο ομάδων για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

Εκτός από τα δύο γκολ της αναμέτρησης πάντως, αξίζει να αναφερθεί ένα… περίεργο και ασυνήθιστο γεγονός, στο 41ο λεπτό του παιχνιδιού.

Ψάχνουν τρόπο να σώσουν ΠΑΟΚ και Άρη, για να σωθούν αυτοί

Πιο συγκεκριμένα, ο Σέρχιο Αραούχο δοκίμασε ένα σουτ από το όριο της μεγάλης περιοχής, αλλά το αποτέλεσμα ήταν… τραγικό. Η μπάλα δεν έφυγε απλά ψηλά, αλλά βγήκε και εκτός γηπέδου, για να καταλήξει σε μπαλκόνι σπιτιού όπου βρισκόταν ένα παιδί.

Το παιδί φέρεται να είπε, μάλιστα, την εξής κουβέντα: «Τι κάνεις;».