Ράνια Θρασκιά για “φροντιστήριο” στις Σπέτσες: Το κάνουμε για οικονομική διευκόλυνση για να μην χρειαστεί να πληρώσουμε – Τα έχω έτοιμα τα Power Point μου pic.twitter.com/YThjWT1IyN
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) January 18, 2024
Eurokinissi photo
Ράνια Θρασκιά για “φροντιστήριο” στις Σπέτσες: Το κάνουμε για οικονομική διευκόλυνση για να μην χρειαστεί να πληρώσουμε – Τα έχω έτοιμα τα Power Point μου pic.twitter.com/YThjWT1IyN
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) January 18, 2024
Eurokinissi photo