Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/11/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/11/2019)

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

EUROSPORT 1
Γιουσχάν
Σνούκερ
13:25

COSMOTE SPORT 7
WTA Finals 2019
Τένις
13:30

NOVASPORTS 2
Αταλάντα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

COSMOTE SPORT 4
Χίμκι – Ούνικς Καζάν
VTB United League
14:00

NOVASPORTS 3
Τσάρλτον – Πρέστον
Championship Αγγλίας
14:00

COSMOTE SPORT 8
Στουτγκάρδη – Ντινάμο Δρέσδης
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:30

ΕΡΤ SPORTS
Πλατανιάς – Χανιά
Σούπερ Λιγκ 2
14:45

COSMOTE SPORT 9
Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Super League
15:00

ΕΡΤ3
Βέροια – Αιγάλεω
Football League
15:00

NOVASPORTS 5
Φένλο – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

COSMOTE SPORT 6
2019 ATP Masters 1000, Rolex Paris
Τένις
16:00

COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 2
Τζένοα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 3
Λέτσε – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 4
Βερόνα – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

COSMOTE SPORT 4
Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
16:30

ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Super League
17:00

COSMOTE SPORT 2
Οσασούνα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

ΕΡΤ3
Λάρισα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League
17:45

COSMOTE SPORT 1
Έβερτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 3
Άουγκσμπουργκ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 2
Φιορεντίνα – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2
Θέλτα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 7
Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30

COSMOTE SPORT 8
Λεγανές – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 9
Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
19:30

PAOK TV
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Super League

20:00
ΕΡΤ SPORTS
Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1
20:50

COSMOTE SPORT 5
Grand Prix ΗΠΑ
Formula 1
21:00

NOVASPORTS 2
Μίλαν – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 3
Πόρτο – Άβες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

NOVASPORTS 3
Σεντ Ετιέν – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...