Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/11/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/11/2019)

EUROSPORT 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι
11:05

EUROSPORT 1
Δούκας – Διομήδης Άργους
Χάντμπολ
13:00

COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

NOVASPORTS 2
Χρόνιγκεν – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
13:15

NOVASPORTS 1
Μπολόνια – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

NOVASPORTS 5
Μίντλεσμπρο – Χαλ
Championship Αγγλίας
14:00

COSMOTE SPORT 9
Τενερίφη – Ρεάλ Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:00

EUROSPORT 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι
14:15

COSMOTE SPORT 8
Στουτγκάρδη – Καρλσρούη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:30

ΕΡΤ SPORTS
ΑΕ Καραϊσκάκης – Χανιά
Σούπερ Λιγκ 2
14:45

ΕΡΤ3
ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7
Οσασούνα – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

NOVASPORTS 3
Αϊντχόφεν – Χερενφέιν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

NOVASPORTS 1
Ρόμα – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4
Σασσουόλο – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 24
Βερόνα – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

COSMOTE SPORT 6
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019
Τένις

17:00
ΕΡΤ SPORTS
Ατρόμητος – ΟΦΗ
Super League
17:00

COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

ΕΡΤ3
Άρης – Περιστέρι
Basket League
17:00

NOVASPORTS 2
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
Super League
17:15

PAOK TV
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Super League
18:00

COSMOTE SPORT 9
Ολυμπιακός – Μέλσουνγκεν
Χάντμπολ
18:00

COSMOTE SPORT 1
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 8
Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
19:00

COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 3
Σαμπντόρια – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

EUROSPORT 2
ISL Λονδίνο
Κολύμβηση
19:00

ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Super League
19:30

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 7
Μπασκόνια – Βαλένθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Αρης
Super League
19:30

COSMOTE SPORT 6
Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019
Τένις
20:00

NOVASPORTS 3
Λέτσε – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ – Σεβίλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

NOVASPORTS 2
Τουλούζ – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 4
Χιούστον Ρόκετς – Ντάλας Μάβερικς
NBA
22:30

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...