Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/12/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/12/2019)

EUROSPORT 1
Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος
Κολύμβηση
10:50

EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα
Σκι
12:00

EUROSPORT 1
Βαλ ντ’Ιζέρ
Σκι
12:00

COSMOTE SPORT 2
Λεγανές – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

ΕΡΤ SPORTS
Ιωνικός Ν.Φ. – Φίλιππος Βέροιας
Χάντμπολ
13:00

NOVASPORTS 3
Αγιαξ – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
13:15

NOVASPORTS 2
Αταλάντα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

EUROSPORT 1
Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος
Κολύμβηση
14:00

NOVASPORTS 5
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας
14:00

COSMOTE SPORT 8
Μπόχουμ – Ρέγκενσμπουργκ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:30

ΕΡΤ SPORTS
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
Σούπερ Λιγκ 2
14:45

EUROSPORT 2
Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Γυναικών, Βαλ ντ’Ιζέρ
Σκι
14:50

ΕΡΤ3
Πανασπροπυργιακός – Διαγόρας
Football League
15:00

COSMOTE SPORT 7
Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

EUROSPORT 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο
15:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΛ – Πανιώνιος
Super League
15:00

NOVASPORTS 3
Ουτρέχτη – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

EUROSPORT 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ
Σκι
15:55

COSMOTE SPORT 1
Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 4
Πάρμα – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 24
Λέτσε – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου
Σκι
16:45

COSMOTE SPORT 4
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ρέθυμνο Cretan Kings
Α1 Μπάσκετ Ανδρών
17:00

ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Κηφισιά
Volley League
17:00

ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
Super League
17:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

NOVASPORTS 2
ΝΠΣ Βόλος – Ολυμπιακός
Super League
17:15

COSMOTE SPORT 3
Πάντερμπορν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

ΕΡΤ SPORTS
Λάρισα – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ Ανδρών
19:15

COSMOTE SPORT 7
Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30

NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός – Άρης
Super League
19:30

COSMOTE SPORT 2
Λεβάντε – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

NOVASPORTS 2
Σασσουόλο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 4
Τορόντο Ράπτορς – Ντάλας Μάβερικς
NBA
22:30

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...