Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/5)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/5)

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, ημιτελικά γυναικών
World Tour Beach Volley
00:05

COSMOTE SPORT 7
Charlotte Monster Energy All-Star
NASCAR Cup Series
00:45

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, ημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley
02:05

COSMOTE SPORT 4
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Μπόστον Σέλτικς
NBA playoffs
03:30

FOX
Bulldogs – Sharks
NRL
09:10

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας
Moto 3
11:45

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας
Moto 2
13:05

COSMOTE SPORT 4
Σαραγόσα – Φουενλαμπράδα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
13:30

COSMOTE SPORT 7
Πορτογαλία, SS19 Fafe 2 – Power Stage
WRC
14:00

COSMOTE SPORT 6
WTA Tour: Internazionali BNL d’Italia, τελικός
Τένις
14:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, μικρός τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley
14:05

EUROSPORT 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία
14:15

COSMOTE SPORT 5
Γαλλία, Αγώνας
Moto GP
14:30

COSMOTE SPORT 8
World Tour: Ιταπέμα, μικρός τελικός ανδρών
Τένις
15:05

COSMOTE SPORT 7
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Λέβεν
Χάντμπολ
15:45

NOVASPORTS 2
Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 1
Τζένοα – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley
16:20

ERT.GR
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League
17:00

ΕΡΤ3
Άρης – Πανσερραϊκός
Football League
17:00

COSMOTE SPORT 6
ATP Masters: Internazionali BNL d’Italia, τελικός
Τένις
17:00

COSMOTE SPORT 2
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15

COSMOTE SPORT 8
Ιταπέμα, τελικός ανδρών
World Tour Beach Volley
17:35

NOVASPORTS 1
Ζάλγκιρις – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Μικρός τελικός)
Euroleague
18:00

EUROSPORT 1
Tour De L’ Ain, Γαλλία
Ποδηλασία
18:30

ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Ποτάισα Τούρντα
Challenge Cup
19:00

COSMOTE SPORT 5
Σπαλ – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 8
Κιέβο – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 7
Ουντινέζε – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 4
Κάλιαρι – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 3
Νάπολι – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 1
Μίλαν – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

FOX
Mets – Diamondbacks
MLB
20:00

NOVASPORTS 1
Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης (Τελικός)
Euroleague
21:00

COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 1
Λάτσιο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 3
Σασουόλο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

EUROSPORT 1
Chicago Fire – Houston Dynamo
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου
23:00

FOX
Angels – Rays
MLB
23:00

Σχετικά άρθρα:

loading...
Close Menu