Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/3)

Πλούσιο το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας με αγώνες από τη Super League, τη Basket League αλλά και τα μεγάλα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης.Το πρόγραμμα μεταξύ άλλων περιλαμβάνει και τον τελικό Κυπέλλου χάντμπολ ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

08:00 ΕΡΤ Sports HD
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης
Κατατακτήριες δοκιμές

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Κλήρωση τελικής φάσης
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν
VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα – Αλαβές
Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός
Α1 Ανδρών

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Καρσίγιακα – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

14:30 Novasports 1HD
Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

15:00 ΕΡΤ3
Κισσαμικός – Κέρκυρα
Football League

15:15 ΕΡΤ Play3
Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Πανιώνιος
Basket League

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Ζολνόκι
Len Champions League

16:00 Novasports 2HD
Σασσουόλο – Σαμπντόρια
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε – Λειψία
Bundesliga

17:00 Novasports 3HD
Στόουκ – Ρέντινγκ
Championship

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Κύμη
Basket League

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Τελικός Ανδρών Κατάρ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα
Primera Division

17:15 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Super League Σουρωτή

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς
ΝΒΑ

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD
ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

19:30 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP
Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός

20:45 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Βίλεμ
Eredivisie

21:00 ΕΡΤ Sports HD
All Star Game
Σύρος

21:00 Novasports 2HD
Νιμ – Στρασβούργο
Ligue 1

21:30 Novasports 1HD
Τορίνο – Μπολόνια
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Ζιρόνα
Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Darren Till – Jorge Masvidal UFC
Fight Night

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μαρίτιμο
Liga NOS

(SDNA.gr-φώτο: Eurokinissi)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...