Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (15/09/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (15/09/2019)

FOX SPORTS
Qualifying final
NRL
09:00

ΕΡΤ SPORTS
Μικρός τελικός
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ
11:00

COSMOTE SPORT 7
SS16 Cicekli 2, Τουρκίας
WRC
11:20

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto 3
11:45

COSMOTE SPORT 2
Εϊμπαρ – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

COSMOTE SPORT 7
SS17 Marmaris 2 Power Stage, Τουρκίας
WRC
13:00

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto 3
13:05

NOVASPORTS 1
Τζένοα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

NOVASPORTS 2
Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας
14:00

COSMOTE SPORT 9
Αννόβερο – Μπέργκισερ
Χάντμπολ
14:30

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto GP
14:30

COSMOTE SPORT 8
Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία
14:30

COSMOTE SPORT 7
Αλαβές – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

ΕΡΤ SPORTS
Τελικός
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ
15:00

EUROSPORT 1
Η πρόκληση της Μαδρίτης, Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία
15:30

NOVASPORTS 4
Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

COSMOTE SPORT 1
Μπόρνμουθ – Εβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 3
Μπρέσια – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 2
Πάρμα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 1
ΣΠΑΛ – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 5
Χέκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

COSMOTE SPORT 2
Θέλτα – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

EUROSPORT 1
Γύρος της Ισπανίας, Natioanl Tours
Ποδηλασία
18:00

NOVASPORTS 4
Μικρός τελικός, Orange Trophy
Τουρνουά Μπάσκετ
18:00

NOVASPORTS 1
Σεντ Ετιέν – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:00

COSMOTE SPORT 1
Γουότφορντ – Αρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 3
Πάντερμπορν – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 5
Ρόμα – Σασσουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Super League
19:00

NOVASPORTS 2
ΑΕΚ – Λαμία
Super League
19:15

NOVASPORTS 3
Πανιώνιος – ΑΕΛ
Super League
19:15

EUROSPORT 2
3X3 τελικοί – Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
Τουρνουά Μπάσκετ
19:30

COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

FOX SPORTS
Vikings – Packers
NFL
20:00

COSMOTE SPORT 7
Πορτιμονένσε – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:00

NOVASPORTS 4
Τελικός, Orange Trophy
Τουρνουά Μπάσκετ
20:00

EUROSPORT 1
Γύρος της Ισπανίας, National Tours
Ποδηλασία
21:00

EUROSPORT 2
Γύρος του Μόντρεαλ, Ποδηλασία
Ποδηλασία
21:30

NOVASPORTS 1
Αρης – Παναθηναϊκός
Super League
21:30

NOVASPORTS 5
Βερόνα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 8
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

NOVASPORTS 3
Μονακό – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

FOX SPORTS
Saints – Rams
NFL
23:25

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...