Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/11/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/11/2019)

ΕΡΤ SPORTS
Δράμα – Α.Ο. Φαίακας
Χάντμπολ
13:00

COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

NOVASPORTS 3
Άγιαξ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
13:15

COSMOTE SPORT 4
Ομπραντόιρο – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
13:30

NOVASPORTS 2
Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

NOVASPORTS 4
Κάρντιφ – Μπρίστολ Σίτι
Championship Αγγλίας
14:00

COSMOTE SPORT 5
Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
14:15

COSMOTE SPORT 8
Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:30

COSMOTE SPORT 3
Γκλάντμπαχ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:30

ΕΡΤ SPORTS
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2
14:45

NOVASPORTS 1
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Super League
15:00

ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Ιωνικός
Football League
15:00

COSMOTE SPORT 9
Μπιλμπάο – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

NOVASPORTS 3
Βίλεμ – Αϊντχόφεν
Super League
15:30

COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 7
Γουλβς – Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 24
Ουντινέζε – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 5
Λάτσιο – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 6
Νόβακ Τζόκοβιτς – Ματέο Μπερετίνι
Τένις
16:00

EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη
Ποδηλασία
16:25

COSMOTE SPORT 4
Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
16:30

COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη – Πανιώνιος
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

COSMOTE SPORT 8
Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν
Χάντμπολ
17:00

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Super League
17:15

ΕΡΤ1
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ
17:15

COSMOTE SPORT 9
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League
18:00

NOVASPORTS 3
Μονπελιέ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:05

COSMOTE SPORT 1
Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 4
Πάρμα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Super League
19:30

COSMOTE SPORT 7
Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30

ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Βόλεϊ Γυναικών
19:30

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 8
Κίελο – Πόρτο
Χάντμπολ
20:00

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:30

NOVASPORTS 2
Γιουβέντους – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

COSMOTE SPORT 6
Ρότζερ Φέντερερ – Ντόμινικ Τιέμ
Τένις
22:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

NOVASPORTS 3
Μάρσεϊγ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 4
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA
22:30

COSMOTE SPORT 3
Μποαβίστα – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
23:00

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...