Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/9/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/9/2019)

ΕΡΤ PLAY 1
Καναδάς-Αυστραλία (Η’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
10:30

ΕΡΤ SPORTS
Ν. Ζηλανδία-Βραζιλία (ΣΤ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
11:00

ΕΡΤ PLAY 2
Δομινικανή Δημοκρατία-Ιορδανία (Ζ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
11:30

ΕΡΤ1
Τουρκία-Ιαπωνία (Ε’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
11:30

ΕΡΤ PLAY 1
Σενεγάλη-Λιθουανία (Η’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
14:30

ΕΡΤ SPORTS
Ελλάδα-Μαυροβούνιο (ΣΤ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
15:00

ΕΡΤ2
Τσεχία-ΗΠΑ (Ε’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
15:30

ΕΡΤ PLAY 2
Γαλλία-Γερμανία (Ζ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ
15:30

NOVASPORTS 1
Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30

ΕΡΤ1
Grand Prix Βελγίου, Αγώνας
Formula 1
15:55

NOVASPORTS 2
ΑΪΚ Στοκχόλμης-Τζουργκάρντεν
Σουηδικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Βελγίου – Αγώνας
Formula 1
16:00

COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

ΕΡΤ3
Ελλάδα-Ολλανδία – Φάση των «16»
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ
17:00

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια-Μαγιόρκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
18:00

EUROSPORT 2
Αμερικανικό open
Τένις
18:15

COSMOTE SPORT 1
Άρσεναλ-Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 3
Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 3
Λάτσιο-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

EUROSPORT 1
Αμερικανικό open
Τένις
19:05

NOVASPORTS 2
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα
19:15

ΕΡΤ SPORTS
Λαμία-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα
20:00

EUROSPORT 1
Αμερικανικό open
Τένις
20:00

COSMOTE SPORT 7
Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:00

COSMOTE SPORT 8
Εσπανιόλ-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:00

COSMOTE SPORT 9
Πόρτο-Βιτόρια Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:30

NOVASPORTS 1
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα
21:30

NOVASPORTS 3
Κάλιαρι-Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 4
Αταλάντα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 5
Ουντινέζε-Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 2
Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

EUROSPORT 1
Αμερικανικό open
Τένις
22:15

COSMOTE SPORT 3
Μπράγκα-Μπενφίκα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
23:00

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...