Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/12/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/12/2019)

ΕΡΤ SPORTS
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ
Χάντμπολ
12:15

COSMOTE SPORT 2
Σεβίλη-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:00

NOVASPORTS 3
Τβέντε-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
13:15

NOVASPORTS 2
Γιουβέντους-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

COSMOTE SPORT 8
Στουτγκάρδη – Νόρντχορν
Χάντμπολ
14:30

COSMOTE SPORT 9
Ντάρμσταντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:30

ΕΡΤ PLAY 1
Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1
14:50

ΕΡΤ3
Διαγόρας Ρόδου-Ολυμπιακός Βόλου
Football League
15:00

NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Super League
15:00

COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1
15:00

COSMOTE SPORT 7
Μπιλμπάο-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

ΕΡΤ2
Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός
Basket League
15:30

NOVASPORTS 3
Ίντερ-Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 4
Πάρμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 5
Ναντ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 6
Λάτσιο-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 1
Νόριτς-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 3
Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

COSMOTE SPORT 8
Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
16:30

COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00

NOVASPORTS 2
Άρης-Λαμία
Super League
17:15

ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη-Ατρόμητος
Super League
17:15

COSMOTE SPORT 6
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ
18:00

COSMOTE SPORT 9
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών
18:00

COSMOTE SPORT 1
Λέστερ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
18:30

COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 4
Νάπολι-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 1
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Super League
19:30

ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2
19:30

COSMOTE SPORT 6
Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

NOVASPORTS 3
Έμεν-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
21:00

ΕΡΤ PLAY 1
Μικρός τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
21:15

NOVASPORTS 4
Ελλάς Βερόνα-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 2
Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 3
Ζιλ Βισέντε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 4
Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς
NBA
23:00

ΕΡΤ PLAY 1
Τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο
23:00

photo:eurokinissi

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...