Ο Κριστιάνο Ρονάλντο επέστρεψε από την καραντίνα και σκόραρε σε ένα λεπτό – ΒΙΝΤΕΟ

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο μπήκε ως αλλαγή στην αναμέτρηση με την Σπέτσια και μέσα σε ένα λεπτό πέτυχε γκολ, δίνοντας το προβάδισμα στην Γιουβέντους.

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ ήταν εκτός ομάδας από όταν διαγνώστηκε θετικός στον κορονοϊό, ενώ ήταν με την εθνική Πορτογαλίας, χάνοντας το πρόσφατο ματς με την Μπαρτσελόνα.

Ο 35χρονος άσος πέρασε από τα ιατρικά τεστ προτού είναι έτοιμος να επιστρέψει στην ομάδα, αφού το τελευταίο του τεστ ήταν αρνητικό και έτσι επέστρεψε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της Γιουβέντους.

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο δεν ήταν βασικός στο ματς με τη Σπέτσια, αλλά μόλις μπήκε αλλαγή χρειάστηκε ένα λεπτό για να σκοράρει και να γράψει 2-1 για τη Γιουβέντους.

(Sputniknews – φωτο:photo screenshot)