Με Κόλος Κοβαλίβκα ο Άρης, με Απόλλωνα Λεμεσού ο ΟΦΗ

Οι αγώνες είναι μονοί και θα διεξαχθούν στις 17 Σεπτεμβρίου, με τις δύο ελληνικές ομάδες να είναι γηπεδούχες.

Αναλυτικά τα ζευγάρια:

ΒΑΣΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

ΟΦΗ (Ελλάδα) – Απόλλων Λεμεσού (Κύπρος)

Άρης (Ελλάδα) – Κόλος Κοβαλίβκα (Ουκρανία)

Χάμαρμπι (Σουηδία) – Λεχ Πόζναν (Πολωνία)

Μακάμπι Χάιφα (Ισραήλ) ή Ζελέσνιτσαρ (Βοσνία) – Καϊράτ Αλμάτι (Καζακστάν)

Β36 Τόρσαβν (Νησιά Φερόε) – Δε Νιου Σεντς (Ουαλία)

Βάτσκα Τόπολα (Σερβία) – Στεάουα (Ρουμανία)

Προγκρές (Λουξεμβούργο) – Βίλεμ (Ολλανδία)

Σουρουτσένι (Μολδαβία) – Παρτιζάν (Σεβία)

Λοκομοτίβ Πλόβντιβ (Βουλγαρία) – Τότεναμ (Αγγλία)

Χόνβεντ (Ουγγαρία) – Μάλμε (Σουηδία)

Λίνκολν (Γιβραλτάρ) – Ρέιντζερς (Σκωτία)

Ρενόβα (Βόρεια Μακεδονία) – Χάιντουκ Σπλιτ (Κροατία)

Ντουνάισκα Στρέντα (Σλοβακία) – Γιάμπλονετς (Τσεχία)

Σάμροκ Ρόβερς (Ιρλανδία) – Μίλαν (Ιταλία)

Καϊσαρ (Καζακστάν) – ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)

Λοκομοτίβ Τιφλίδας (Γεωργία) – Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία)

Κολερέιν (Βόρεια Ιρλανδία) – Μάδεργουελ (Σκωτία)

Τέουτα (Αλβανία) – Γρανάδα (Ισπανία)

Βίκινγκ (Νορβηγία) – Αμπερντίν (Σκωτία)

ΤΣΣΚΑ Σόφια (Βουλγαρία) – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ (Λευκορωσία)

Λάτσι (Αλβανία) – Χάποελ Μπερ Σεβά (Ισραήλ)

Βέντσπιλς (Λετονία) – Ρόζενμποργκ (Νορβηγία)

Σερβέτ (Ελβετία) – Ρεμς (Γαλλία)

Ολίμπια Λιουμπιάνα (Σλοβενία) – Ζρινίσκι (Βοσνία)

Πιαστ Γκλίβιτσε (Πολωνία) – Χάρτμπεργκ (Αυστρία)

Χιμπέρνιανς (Μάλτα) – Φέχερβαρ (Ουγγαρία)

Νέμε Καλίου (Εσθονία) ή Μούρα (Σλοβενία) – Άαρχους (Δανία)

Νέφτσι (Αζερμπαϊτζάν) – Γαλατασαράι (Τουρκία)

Γκέτεμποργκ (Σουηδία) – Κοπεγχάγη (Δανία)

Μπάλα Τάουν (Ουαλία) – Σταντάρ Λιέγης (Βέλγιο)

Μποτοσάνι (Ρουμανία) – Σκεντίγια (Βόρεια Μακεδονία)

Ριτεριάι (Λιθουανία) – Σλόβαν Λίμπερετς (Τσεχία)

Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία) – Ρίο Άβε (Πορτογαλία)

Κουκέσι (Αλβανία) – Βόλφσμπουργκ (Γερμανία)

Όσιγιεκ (Κροατία) – Βασιλεία (Ελβετία)

Μπόντο/Γκλιμτ (Νορβηγία) – Ζαλγκίρις Βίλνιους (Λιθουανία)

ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ

Ίντερ Εσκάλντες (Ανδόρα) – Ντάνταλκ (Ιρλανδία)

Κουόπιο (Φινλανδία) – Σλόβαν Μπρατισλάβα (Σλοβακία)

Λίνφιλντ (Βόρεια Ιρλανδία) – Φλοριάνα (Μάλτα)

Ρίγα (Λετονία) – Τρε Φιόρι (Σαν Μαρίνο)

Τζουργκάρντεν (Σουηδία) – Εουρόπα (Γιβραλτάρ)

Φλόρα Ταλίν (Εσθονία) – Ρέικιαβικ (Ισλανδία)

Σίλεκς (Βόρεια Μακεδονία) – Ντρίτα (Κόσοβο)

Αστανά (Καζακστάν) – Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)

Αραράτ (Αρμενία) – Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)

Κόνανς Κουάι Νόμαντς (Ουαλία) – Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)