Έτσι ανέβασε μια φωτογραφία στο οποίο διακρίνεται η παρακάτω ατάκα… «Προσπάθησαν να μας θάψουν. Δεν ξέρουν όμως ότι εμείς είμαστε ο σπόρος», έγραψε ο γιός του Ιβάν Σαββίδη.
Η ενέργεια αυτή του γιου του Ιβάν Σαββίδη ήταν μια επιλογή του να σχολιάσει την κριτική που δέχεται η διοίκηση του ΠΑΟΚ και ο πατέρας του για την απόφασή να μην γίνει κάποια κίνηση στις τελευταίες ημέρες της μεταγραφικής περιόδου ή γενικότερα για το πώς κινήθηκε σε αυτή.
![Γιώργος Σαββίδης: «Προσπάθησαν να μας θάψουν αλλά...»](https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/21/09/03/241149277-175357331375507-4056_192220.jpg)
sportfm