Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (27/7)

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (27/7).

ΠΟΛΟ

08:00     Ελλάδα – Γερμανία, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού ΕΡΤ Sports HD

11:00     Κροατία – Ουγγαρία, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού ΕΡΤ Sports HD

12:15     Ισπανία – Ιταλία, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γκουανγκζού ΕΡΤ Sports HD

ΒΟΛΕΪ

10:35     Ημιτελικός ανδρών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο COSMOTE SPORT 9 HD

11:50     Ημιτελικός ανδρών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο COSMOTE SPORT 9 HD

13:05     Ημιτελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο COSMOTE SPORT 9 HD

14:20     Ημιτελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Τόκιο COSMOTE SPORT 9 HD

ΣΝΟΥΚΕΡ

10:55     Ρίγα Μάστερ, Σνούκερ Eurosport 2

19:00     Ρίγα Μάστερ, Σνούκερ Eurosport 2

ΤΕΝΙΣ

12:00     Ημιτελικός, ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open COSMOTE SPORT 7 HD

14:20     Ημιτελικός, ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open COSMOTE SPORT 7 HD

14:30     Ημιτελικός, ATP 500 Hamburg European Open   COSMOTE SPORT 6 HD

16:30     Ημιτελικός, ATP 500 Hamburg European Open   COSMOTE SPORT 6 HD

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

12:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland COSMOTE SPORT 5 HD

13:00     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland ΕΡΤ2

16:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland ΕΡΤ2

15:50     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Mercedes-Benz Grosser Preis Von Deutschland COSMOTE SPORT 5 HD

17:15     Σπα, Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 2

23:00     Σπα, Αγώνες αυτοκινήτου Eurosport 1

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

14:00     Γκουανγκζού, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΕΡΤ Sports HD

Αθλητικές μεταδόσεις: Παναθηναϊκός, Ευρωπαϊκό U18

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00     Ντινάμο Δρέσδης – Νυρεμβέργη, Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 3 HD

16:00     Παναθηναϊκός – Φένλο, Φιλικό Novasports 1HD

19:30     Πορτογαλία – Ισπανία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19 ΕΡΤ Sports HD

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

14:25     Γύρος της Γαλλίας, Ποδηλασία Eurosport 1

ΣΤΙΒΟΣ

18:50     Πάτρα, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΕΡΤ1

ΒΕΛΑΚΙΑ

21:00     Μπλάκπουλ, World Matchplay Darts FOX Sports

ΜΠΑΣΚΕΤ

21:15     Ελλάδα – Λετονία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18 ΕΡΤ Play1

21:15     Ελλάδα – Λετονία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18 ΕΡΤ Sports HD

ΜΠΕΪΣΜΠΟΛ

00:00     Yankees – Red Sox, MLB FOX Sports

ΜΑΧΗΤΙΚΑ

05:00     Max Holloway – Frankie Edgar, UFC 240 COSMOTE SPORT 7 HD

(φώτο: Eurokinissi-πηγή: sportime.gr)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...