Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (9/11)

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο.

ΤΕΝΙΣ

07:00     Αυστραλία – Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas    COSMOTE SPORT 7 HD

22:00     Next Gen ATP Finals, Τελικός     COSMOTE SPORT 6 HD

ΣΤΙΒΟΣ

12:30     37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός          ΕΡΤ Sports HD

17:00     37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός, 10 χλμ           ΕΡΤ Sports HD

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00     Κίελo – Αμβούργο, Bundesliga 2               COSMOTE SPORT 8 HD

14:00     Αλαβές – Βαγιαδολίδ, La Liga     COSMOTE SPORT 2 HD

14:30     Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας, Premier League             COSMOTE SPORT 1 HD

14:30     Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι, Serie A’    Novasports 1HD

15:00     Τρίκαλα AO – Βέροια, Football League  ΕΡΤ3

16:00     Μπρέσια – Τορίνο, , Serie A’      Novasports 2HD

16:30     Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ, Bundesliga     COSMOTE SPORT 9 HD

16:30     Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga                COSMOTE SPORT 8 HD

16:30     Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga      COSMOTE SPORT 7 HD

16:30     Χέρτα Βερολίνου – Λειψία, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

17:00     Βαλένθια – Γρανάδα, La Liga      COSMOTE SPORT 2 HD

17:00     Πρέστον – Χάντερσφιλντ, Serie A’           Novasports 3HD

17:15     Βόλος – Παναιτωλικός, Super League    Novasports 1HD

18:30     Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν, Serie A’        Novasports 4HD

19:00     Ιντερ – Βερόνα, Serie A’               Novasports 3HD

19:30     Εϊμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης, La Liga              COSMOTE SPORT 3 HD

19:30     Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ, Bundesliga  COSMOTE SPORT 1 HD

19:30     Λέστερ – Αρσεναλ, Premier League        COSMOTE SPORT 2 HD

19:30     ΟΦΗ – ΠΑΟΚ, Super League       Novasports 2HD

20:00     Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα, Primera Liga               COSMOTE SPORT 8 HD

20:45     Νάπολι – Τζένοα, Serie A’            Novasports 1HD

21:30     Στον Ρυθμό των Ντέρμπι, Ποδόσφαιρο COSMOTE SPORT 1 HD

22:00     Μπαρτσελόνα – Θέλτα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΠΟΛΟ

14:00     ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός, Α1 Ανδρών                ΕΡΤ Sports HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00     Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ, Α1 Ανδρών        ΕΡΤ3

18:00     ΑΕΚ – Ρέθυμνο, Α1 Ανδρών        ΕΡΤ Sports HD

20:00     Περιστέρι – Ηφαιστος Λήμνου, Α1 Ανδρών          ΕΡΤ Sports HD

00:00     Σαν Αντόνιο Σπερς – Μπόστον Σέλτικς, NBA        COSMOTE SPORT 4 HD

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

20:25     Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Eurosport 1

ΜΑΧΗΤΙΚΑ

21:00     UFC Fight Night 2019, Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ          COSMOTE SPORT 7 HD

ΒΟΛΕΪ

21:30     Μπρέσια – Κάζαλματζορε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών         COSMOTE SPORT 9 HD

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

05:55     Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη           Eurosport 1

(φώτο: Pexels)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...