Menu

Η ΜΑΥΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ

Μαύρη μέρα για τον Ελληνισμό! Δεν θα ξεχάσουμε ποτέ!

Με το «ναι» των 145 βουλευτών του ΣΥΡΙΖΑ και  οκτώ προθύμων κυρώθηκε η Συμφωνία των Πρεσπών, η οποία παραδίδει την Μακεδονία στην Νέα Τάξη Πραγμάτων.

Ιδού αυτοί που παρέδωσαν την Μακεδονία:

  1. Δραγασάκης Ανδρέα Ιωάννης  ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  2. Φωτίου Βασιλείου Θεανώ           ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  3. Κοτζιάς Άγγελου Νικόλαος         ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  4. Χριστοδουλοπούλου Ζαχαρία Αναστασία           ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  5. Γαβρόγλου Βασιλείου Κωνσταντίνος     ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
  6. Φλαμπουράρης Γερασίμου Αλέξανδρος              Α’ ΑΘΗΝΩΝ
  7. Βούτσης Γεωργίου Νικόλαος      Α’ ΑΘΗΝΩΝ
  8. Φίλης Αριστοτέλη Νικόλαος       Α’ ΑΘΗΝΩΝ
  9. Βερναρδάκης Δημοσθένη Χριστόφορος               Α’ ΑΘΗΝΩΝ
  10. Τσακαλώτος Στεφάνου Ευκλείδης           Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  11. Κουρουμπλής Ελευθερίου Παναγιώτης Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  12. Παππάς Στυλιανού Νικόλαος     Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  13. Μπαλάφας Περικλή Ιωάννης     Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  14. Σκουρλέτης Βασιλείου Παναγιώτης (Πάνος)       Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  15. Ξυδάκης Γαλάτη Νικόλαος          Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  16. Τόσκας Στεφάνου Νικόλαος       Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  17. Παπαδόπουλος Κωνσταντίνου Χριστόφορος     Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  18. Δημαράς Θεοδώρου Γεώργιος  Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  19. Θεωνάς Γρηγορίου Ιωάννης       Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  20. Σπίρτζης Παναγιώτη Χρήστος    Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  21. Καφαντάρη Φωτίου Χαρούλα (Χαρά)   Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  22. Τσιρώνης Γεωργίου Ιωάννης      Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  23. Αυλωνίτου Βασιλείου Ελένη       Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  24. Καββαδία Σωκράτη Ιωαννέτα (Αννέτα)                Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  25. Κυρίτσης Μιλτιάδη Γεώργιος     Β’ ΑΘΗΝΩΝ
  26. Βαρεμένος Βασιλείου Γεώργιος                ΑΙΤΩΛΙΑΣ ΚΑΙ AΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  27. Τριανταφύλλου Κωνσταντίνου Μαρία  ΑΙΤΩΛΙΑΣ ΚΑΙ AΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  28. Γκιόλας Δημητρίου Ιωάννης       ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
  29. Παπαηλιού Ηλία Γεώργιος          ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  30. Γεροβασίλη Βασιλείου Όλγα      ΑΡΤΗΣ
  31. Τσίρκας Δημητρίου Βασίλειος   ΑΡΤΗΣ
  32. Μπαλτάς Αλεξάνδρου Αριστείδης-Νικόλαος-Δημήτριος              ΑΤΤΙΚΗΣ
  33. Αθανασίου Ευθυμίου Αθανάσιος (Νάσος)          ΑΤΤΙΚΗΣ
  34. Σκουρολιάκος Λουκά Παναγιώτης (Πάνος)         ΑΤΤΙΚΗΣ
  35. Πάντζας Σπυρίδωνος-Αριστοτέλη Γεώργιος        ΑΤΤΙΚΗΣ
  36. Δέδες Γεωργίου Ιωάννης             ΑΤΤΙΚΗΣ
  37. Αναγνωστοπούλου Πέτρου Αθανασία (Σία)       ΑΧΑΪΑΣ
  38. Σπαρτινός Νικολάου Κωνσταντίνος        ΑΧΑΪΑΣ
  39. Ριζούλης Κωνσταντίνου Ανδρέας             ΑΧΑΪΑΣ
  40. Θηβαίος Γεωργίου Νικόλαος     ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  41. Μπγιάλας Αθανασίου Χρήστος ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  42. Καραγιαννίδης Γεωργίου Χρήστος          ΔΡΑΜΑΣ
  43. Σαντορινιός Κωνσταντίνου Νεκτάριος  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  44. Γάκης Θωμά Δημήτριος                ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  45. Καματερός Ιωάννη Ηλίας            ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  46. Καΐσας Δημητρίου Γεώργιος      ΕΒΡΟΥ
  47. Γκαρά Γεωργίου Αναστασία (Νατάσα) ΕΒΡΟΥ
  48. Ρίζος Γεωργίου Δημήτριος           ΕΒΡΟΥ
  49. Αποστόλου Δημητρίου Ευάγγελος          ΕΥΒΟΙΑΣ
  50. Ακριώτης Κυριάκου Γεώργιος    ΕΥΒΟΙΑΣ
  51. Πρατσόλης Κλεάνθη Αναστάσιος (Τάσος)           ΕΥΒΟΙΑΣ
  52. Λιβανίου Ευαγγέλου Ζωή            ΕΥΒΟΙΑΣ
  53. Κοντονής Νικολάου Χαράλαμπος – Σταύρος       ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  54. Γεωργοπούλου – Σαλτάρη Ευσταθίου Ευσταθία (Έφη)   ΗΛΕΙΑΣ
  55. Μπαξεβανάκης Σόλωνα Δημήτριος        ΗΛΕΙΑΣ
  56. Μπαλαούρας Δημητρίου Γεράσιμος      ΗΛΕΙΑΣ
  57. Καρασαρλίδου Γεωργίου Ευφροσύνη (Φρόσω)                ΗΜΑΘΙΑΣ
  58. Ουρσουζίδης Νικολάου Γεώργιος            ΗΜΑΘΙΑΣ
  59. Αντωνίου Αθανασίου Χρήστος  ΗΜΑΘΙΑΣ
  60. Τσίπρας Παύλου Αλέξιος             ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  61. Μιχελογιαννάκης Δημητρίου Ιωάννης  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  62. Βαρδάκης Δημητρίου Σωκράτης              ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  63. Ηγουμενίδης Εμμανουήλ Νικόλαος        ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  64. Κάτσης Σπυρίδωνος Μάριος      ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  65. Παρασκευόπουλος Ανδρέα Νικόλαος   Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  66. Αμανατίδης Γεωργίου Ιωάννης Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  67. Κουράκης Στυλιανού Αναστάσιος (Τάσος)          Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  68. Μπόλαρης Ηλία Μάρκος             Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  69. Μηταφίδης Ανδρέα Τριαντάφυλλος      Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  70. Τριανταφυλλίδης Γεωργίου Αλέξανδρος              Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  71. Φάμελλος Πέτρου Σωκράτης     Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  72. Μάρδας Χρυσοβέργη Δημήτριος             Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  73. Μαντάς Κωνσταντίνου Χρήστος               ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  74. Στέφος Θεοδώρου Ιωάννης        ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  75. Τζούφη Στεφάνου Μερόπη         ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  76. Καραγιάννης Κωνσταντίνου Ιωάννης    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  77. Εμμανουηλίδης Ιωάννη Δημήτριος         ΚΑΒΑΛΑΣ
  78. Μορφίδης Ανέστη Κωνσταντίνος             ΚΑΒΑΛΑΣ
  79. Παπαφιλίππου Αντωνίου Γεώργιος         ΚΑΒΑΛΑΣ
  80. Λάππας Ευαγγέλου Σπυρίδωνας              ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
  81. Κατσαβριά – Σιωροπούλου Αθανασίου Χρυσούλα           ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
  82. Βράντζα Αχιλλέως Παναγιώτα   ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ
  83. Τελιγιορίδου Ιωάννη Ολυμπία  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  84. Βάκη Γεωργίου Φωτεινή              ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  85. Παυλίδης Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  86. Θεοπεφτάτου Χρήστου Αφροδίτη           ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
  87. Παραστατίδης Σωκράτη Θεόδωρος        ΚΙΛΚΙΣ
  88. Δημητριάδης Κλεάνθη Δημήτριος           ΚΟΖΑΝΗΣ
  89. Μουμουλίδης Σταματίου Θεμιστοκλής ΚΟΖΑΝΗΣ
  90. Θεοφύλακτος Γαβριήλ Ιωάννης                ΚΟΖΑΝΗΣ
  91. Ντζιμάνης Δημητρίου Γεώργιος                ΚΟΖΑΝΗΣ
  92. Θελερίτη Παναγιώτη Μαρία      ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  93. Ψυχογιός Κωνσταντίνου Γεώργιος           ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  94. Τσόγκας Παύλου Γεώργιος          ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  95. Συρμαλένιος Ευαγγέλου Νικόλαος         ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  96. Συρίγος Δημητρίου Αντώνιος     ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  97. Μανιός Εμμανουήλ Νικόλαος   ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  98. Αραχωβίτης Γεωργίου Σταύρος ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  99. Βαγενά Γεωργίου Άννα ΛΑΡΙΣΗΣ
  100. Παπαδόπουλος Αβραάμ Νικόλαος         ΛΑΡΙΣΗΣ
  101. Θραψανιώτης Μιχαήλ Εμμανουήλ          ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  102. Πάλλης Ευστρατίου Γεώργιος    ΛΕΣΒΟΥ
  103. Μεϊκόπουλος Μιχαήλ Αλέξανδρος         ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
  104. Παπανάτσιου Στέργιου Αικατερίνη        ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
  105. Μπαλλής Γεωργίου Συμεών        ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
  106. Κατρούγκαλος Στέλιου – Παναγιώτη Γεώργιος   ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  107. Κοζομπόλη – Αμανατίδη Γεωργίου Παναγιώτα  ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  108. Κωνσταντινέας Νικολάου Πέτρος            ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  109. Ζεϊμπέκ Χασάν Χουσεϊν                                              ΞΑΝΘΗΣ
  110. Γιαννακίδης Αλεξάνδρου Ευστάθιος      ΞΑΝΘΗΣ
  111. Στογιαννίδης Κωνσταντίνου Γρηγόριος ΞΑΝΘΗΣ
  112. Δρίτσας Παναγιώτη Θεόδωρος Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  113. Σταματάκη Παναγιώτη Ελένη    Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  114. Δουζίνας Ευαγγέλου Κωνσταντίνος        Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  115. Γεννιά Σωκράτη Γεωργία             Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  116. Βίτσας Αθανασίου Δημήτριος   Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  117. Κασιμάτη Γεωργίου Ειρήνη (Νίνα)          Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  118. Καρακώστα Ελευθερίου Ευαγγελία (Εύη)            Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  119. Μεγαλοοικονόμου Πασχάλη Θεοδώρα Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  120. Τζάκρη Εμμανουήλ Θεοδώρα    ΠΕΛΛΗΣ
  121. Σηφάκης Γεωργίου Ιωάννης       ΠΕΛΛΗΣ
  122. Σκούφα Δημητρίου Ελισσάβετ (Μπέττυ)              ΠΙΕΡΙΑΣ
  123. Τζαμακλής Γεωργίου Χαρίλαος ΠΙΕΡΙΑΣ
  124. Καστόρης            Νικολάου Αστέριος        ΠΙΕΡΙΑΣ
  125. Μπάρκας Θεοφάνη Κωνσταντίνος          ΠΡΕΒΕΖΗΣ
  126. Ξανθός Γεωργίου Ανδρέας          ΡΕΘΥΜΝΗΣ
  127. Μουσταφά Μεμέτ Μουσταφά ΡΟΔΟΠΗΣ
  128. Καρά Γιουσούφ Μεμέτ Αϊχάν    ΡΟΔΟΠΗΣ
  129. Σεβαστάκης Αλεξίου Δημήτριος               ΣΑΜΟΥ
  130. Σταμπουλή Αποστόλου Αφροδίτη           ΣΕΡΡΩΝ
  131. Παπαδόπουλος Αποστόλου Αθανάσιος (Σάκης)               ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  132. Δριτσέλη Ιωάννη Παναγιώτα     ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  133. Σιμορέλης Βασιλείου Χρήστος   ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  134. Καραναστάσης Δημητρίου Απόστολος ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  135. Βέττας Φωτίου Δημήτριος           ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  136. Μιχελής               Ιωάννη Αθανάσιος         ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  137. Σαρακιώτης       Αθανασίου Ιωάννης       ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  138. Σέλτσας Δημητρίου Κωνσταντίνος          ΦΛΩΡΙΝΗΣ
  139. Κωστοπαναγιώτου Κωνσταντίνου Ηλίας              ΦΩΚΙΔΟΣ
  140. Ιγγλέζη Θεοδώρου Αικατερίνη  ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  141. Σταθάκης Μηνά Γεώργιος           ΧΑΝΙΩΝ
  142. Πολάκης Πέτρου Παύλος             ΧΑΝΙΩΝ
  143. Βαγιωνάκη Νικολάου Ευαγγελία (Βάλια)            ΧΑΝΙΩΝ
  144. Μπαλωμενάκης               Δημητρίου Αντώνης       ΧΑΝΙΩΝ
  145. Μιχαηλίδης Φραγκούλη Ανδρέας           ΧΙΟΥ
  146. Θανάσης Θεοχαρόπουλος (ΔΗΜΑΡ)
  147. Σπύρος Λυκούδης (Α’ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΟΤΑΜΙ)
  148. Κατερίνα Παπακώστα (Β’ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ)
  149. Σταύρος Θεοδωράκης (Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΤΑΜΙ)
  150. Γιώργος Μαυρωτάς (ΑΤΤΙΚΗΣ, ΠΟΤΑΜΙ)
  151. Σπύρος Δανέλλης (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
  152. Έλενα Κουντουρά (Α’ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ)
  153. Θανάσης Παπαχριστόπουλος (Β’ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΝΕΛ)

Σχετικά άρθρα:

loading...
loading...