Πορτοσάλτε: Μετά τις Σπέτσες, η επόμενη συνεδρίαση του ΣΥΡΙΖΑ να γίνει στη Μύκονο ή στο Ντουμπάι. Το κόμμα έγινε εταιρεία του Κασσελάκη. pic.twitter.com/bQiZZOaCzS
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) January 8, 2024
scr
Πορτοσάλτε: Μετά τις Σπέτσες, η επόμενη συνεδρίαση του ΣΥΡΙΖΑ να γίνει στη Μύκονο ή στο Ντουμπάι. Το κόμμα έγινε εταιρεία του Κασσελάκη. pic.twitter.com/bQiZZOaCzS
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) January 8, 2024
scr