Εκτός εαυτού μανάβης στου Ρέντη με την Τζάκρη: Έβγαλα σπυριά ακούγοντας την. Επί ΣΥΡΙΖΑ ούτε μισή φορά δεν μας ελέγξανε! Πλέον γίνονται τακτικοί έλεγχοι. pic.twitter.com/UPmA8ScTfe
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) March 6, 2024
eurokinissi photo
Εκτός εαυτού μανάβης στου Ρέντη με την Τζάκρη: Έβγαλα σπυριά ακούγοντας την. Επί ΣΥΡΙΖΑ ούτε μισή φορά δεν μας ελέγξανε! Πλέον γίνονται τακτικοί έλεγχοι. pic.twitter.com/UPmA8ScTfe
— ΕΛΛΑΔΑ 24 (@ellada24) March 6, 2024
eurokinissi photo